Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
NUROFEN Ibuprofén 24 ks
Nurofen Ibuprofén 24 ks Zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
Pozrite sa aj NUROFEN 400 mg tbl obd 1x24 ks
NUROFEN 400 mg 24 tabliet
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, používa sa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí.
Pozrite sa aj Ibuprofen 400 STADA tbl flm (blis.) 1x20 ks
NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 200 mg sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, zmierňuje zápaly a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch.
Pozrite sa aj Ibuprofen 400 STADA tbl flm (blis.) 1x50 ks
Pozrite sa aj
- NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks
- NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1x20 ks
- NUROFEN pre deti čapíky 60 mg sup 1x10 ks
- NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol (blis.) 1x30 ks
- NUROFEN 200 mg liečivá náplasť emp med (vre.PET/LDPE/Al/LDPE) 1x4 ks
- NUROFEN 200 mg liečivá náplasť emp med (vre.PET/LDPE/Al/LDPE) 1x2 ks
- Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks
- Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks
- LadyProtectors 24 ks (9594156970016)
- ALMUSSO Spongy (24 ks) (5907678200785)
- LIVETTE Celulóza (24 ks) (5902768903652)
- iSi N2O, 24 ks (9002377007249)
- REGINA Harmanček (24 ks) (5997892514423)
- LINTEO Biely (24 ks) (8595686301418)
- APETIT DAPHNE 24 ks A11561
- APETIT DESTINI 24 ks A11562
- Plastové voskovky 24 ks (3270220010722)
- Příbory BANQUET 24 ks, Tescoma
- Sada príborov Apetit, 24 ks
- JOVI - Vodové farby 24 ks
NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 200 mg 24 tabliet Úľava od bežných bolestí.
Objav podobné ako NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 400mg tbl.obd.24 x 400mg
Indikácie: Nurofen 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Liečivom lieku Nurofen 400 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Kontraindikácie: Nurofen 400 mg sa nesmie užívať pri precitlivenosti na liečivo a ostatné pomocné látky, pri precitlivenosti na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné protizápalové lieky, ktorá sa prejavuje ako priedušková astma, alergická nádcha alebo žihľavka. Liek sa ďalej nesmie podávať pri aktívnom žalúdkovom alebo dvanástnikovom vrede, pri poruchách krvotvorby a poruchách zrážavosti krvi a ak sa v minulosti vyskytlo krvácanie do zažívacieho traktu. Liek podávajte čo najkratšiu dobu v čo najnižšej účinnej dávke, ktorá je potrebná na potlačenie príznakov. U starších pacientov sa môžu častejšie vyskytovať nežiaduce účinky a ich následky môžu byť závažnejšie. Ak sa prejavia bolesti brucha, čierno sfarbená stolica, vracanie, hnačka alebo iné poruchy tráviacej sústavy, ďalej vyrážka alebo akékoľvek prejavy precitlivenosti, prestaňte liek užívať a vyhľadajte lekára. Opatrnosť je potrebná u pacientov s vysokým krvným tlakom a/alebo srdcovým zlyhaním, lebo liečba liekom Nurofen 400 mg môže spôsobiť zadržiavanie tekutín a opuchy. Tehotenstvo a dojčenie: V prvom a druhom trimestri tehotenstva a počas dojčenia sa liek môže užívať iba na odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť, sa musia o možnosti užívania lieku poradiť s lekárom. Liek sa nesmie užívať v treťom trimestri tehotenstva. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: počiatočná dávka 1 tableta, ďalej sa užíva 1 tableta podľa potreby, najviac však 3 tablety denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Obalené tablety sa prehĺtajú celé, odporúča sa zapiť ich malým množstvom tekutiny. Ak sa počas liečby objavia zažívacie problémy, liek užívajte počas jedla. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen 400mg tbl.obd.24 x 400mg
Nurofen Stopgrip tbl.flm.24 x 200mg
Indikácie: Nurofen Stopgrip je kombinovaný liek. Obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, a pseudoefedrín, ktorý znižuje opuch slizníc horných ciest dýchacích. Liek sa užíva pri krátkodobej liečbe príznakov akútnych infekčných ochorení horných ciest dýchacích ako je nádcha, bolesti hrdla, bolesť hlavy a celého tela, akútny zápal nosohltanu, akútny zápal Eustachovej trubice (pocit zaľahnutého ucha). Kontraindikácie: Neužívajte liek Nurofen Stopgrip, keď ste precitlivený na liečivá alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku lieku; keď ste precitlivený na kyselinu acetylsalicylovú alebo na iné protizápalové lieky prejavujúce sa ako priedušková astma, nádcha, žihľavka alebo iné alergické reakcie; keď máte alebo ste v minulosti mali vred žalúdku, dvanástnika a ak sa v minulosti vyskytlo krvácanie do zažívacieho traktu; keď máte poruchu tvorby alebo zrážavosti krvi; keď máte závažnú poruchu funkcie obehovej sústavy, ako napr. ischemickou chorobu srdca, vysoký krvný tlak, srdcovú nedostatočnosť, zrýchlenie srdcovej činnosti; keď máte závažnú poruchu funkcie pečene, obličiek; keď trpíte ochorením štítnej žľazy; keď máte epilepsiu; keď máte zelený zákal; keď trpíte ochorením prostaty; keď máte cukrovku; keď užívate antidepresíva zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy, nesmiete užívať NUROFEN STOPGRIP 14 dní po ukončení ich užívania; keď užívate tricyklické antidepresíva, iné sympatomimetiká alebo lieky spôsobujúce zúženie ciev. Liek nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy. Liek nie je určený pre deti do 12 rokov. Tehotenstvo: Liek Nurofen Stopgrip sa nesmie užívať počas tehotenstva. Pokiaľ dojčíte, nesmiete liek užívať. Dávkovanie: Obvyklá počiatočná dávka lieku sú 2 tablety. Ďalej je možné užívať 1-2 tablety, pričom časový odstup medzi jednotlivými dávkami musí byť minimálne 4 hodiny. Počas 24 hodín smiete užiť maximálne 6 tabliet. Liek užívajte v čo najnižšej dávke a čo najkratšiu možnú dobu. Tablety prehĺtajte celé a zapite tekutinou. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen Stopgrip tbl.flm.24 x 200mg
Nurofen 200mg tbl.obd.24 x 200mg
Indikácie: Nurofen 200 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Liečivom lieku Nurofen 200 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Kontraindikácie: Nurofen 200 mg sa nesmie užívať pri precitlivenosti na liečivo a ostatné pomocné látky, pri precitlivenosti na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné protizápalové lieky, ktorá sa prejavuje ako priedušková astma, alergická nádcha alebo žihľavka. Liek sa ďalej nesmie podávať pri aktívnom žalúdkovom alebo dvanástnikovom vrede, pri poruchách krvotvorby a poruchách zrážavosti krvi a ak sa v minulosti vyskytlo krvácanie do zažívacieho traktu. Liek podávajte čo najkratšiu dobu v čo najnižšej účinnej dávke, ktorá je potrebná na potlačenie príznakov. U starších pacientov sa môžu častejšie vyskytovať nežiaduce účinky a ich následky môžu byť závažnejšie. Ak sa prejavia bolesti brucha, čierno sfarbená stolica, vracanie, hnačka alebo iné poruchy tráviacej sústavy, ďalej vyrážka alebo akékoľvek prejavy precitlivenosti, prestaňte liek užívať a vyhľadajte lekára. Opatrnosť je potrebná u pacientov s vysokým krvným tlakom a/alebo srdcovým zlyhaním, lebo liečba liekom Nurofen 200 mg môže spôsobiť zadržiavanie tekutín a opuchy. Tehotenstvo a dojčenie: V prvom a druhom trimestri tehotenstva a počas dojčenia sa liek môže užívať iba na odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť, sa musia o možnosti užívania lieku poradiť s lekárom. Liek sa nesmie užívať v treťom trimestri tehotenstva. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 6 rokov: Počiatočná dávka je 1 – 2 tablety, ďalej sa užívajú 1 – 2 tablety podľa potreby; najviac však 6 tabliet denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je 4 – 6 hodín. Obalené tablety sa prehĺtajú celé, odporúča sa zapiť ich malým množstvom tekutiny. Ak sa počas liečby objavia zažívacie problémy, liek užívajte počas jedla. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen 200mg tbl.obd.24 x 200mg
IBUPROFEN perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen perorálny prášok 20 ks Ibuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako IBUPROFEN perorálny prášok 20 ks
IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks
Ibuprofen STADA je liek, ktorý obsahuje liečivo ibuprofén. Používa sa na liečbu slabej až stredne silnej bolesti a horúčky.
Objav podobné ako IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks
IBUPROFEN Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks Ibuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako IBUPROFEN Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks
NUROFEN 200mg liečivá náplasť 4 ks
Nurofen 200mg liečivá náplasť 4 ks Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín.
Objav podobné ako NUROFEN 200mg liečivá náplasť 4 ks
NUROFEN pre deti čapíky 60 mg 10 ks
Nurofen pre deti čapíky 60 mg 10 ks Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia odpoveď tela na bolesť, opuchy a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti čapíky 60 mg 10 ks
NUROFEN pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks
Nurofen pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks Nurofen pre deti čapíky obsahuje 125 mg ibuprofénu. Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové antiflogistiká. Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks
Ibuprofen 400 STADA
Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny chronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) a iných zápalových reumatických ochoreniach chrbtice stavoch podráždenia objavujúcich sa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov a chrbtice (artróza a spondylartróza) reumatizme mäkkých tkanív bolestivých opuchoch alebo zápaloch v dôsledku poranení.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA
Ibuprofen 400 STADA 50tbl
Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny chronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) a iných zápalových reumatických ochoreniach chrbtice stavoch podráždenia objavujúcich sa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov a chrbtice (artróza a spondylartróza) reumatizme mäkkých tkanív bolestivých opuchoch alebo zápaloch v dôsledku poranení.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA 50tbl
Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet
Ibuprofen STADA® lieči bolesť a zápal aj pri pohybových ťažkostiach.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet
IBUPROFEN 400 Stada 50 tabliet
Ibuprofen 400 Stada 50 tabliet Antiflogistikum, analgetikum Ibuprofen 400 STADA je protizápalový a bolesť utišujúci liek. Účinná látka – ibuprofén
Objav podobné ako IBUPROFEN 400 Stada 50 tabliet
STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
Protizápalový liek a bolesť utišujúci liek.Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny, chronickej artritíde.
Objav podobné ako STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Liek sa používa u dospelých a dospievajúcich s telesnou hmotnosťou od 40 kg (vo veku 12 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok
Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
IBUPROFEN STADA 400 mg prášok 20 vreciek
Ibuprofen STADA je liek, ktorý obsahuje liečivo ibuprofén. Používa sa na liečbu slabej až stredne silnej bolesti a horúčky.
Objav podobné ako IBUPROFEN STADA 400 mg prášok 20 vreciek
Ibuprofen STADA 40 mg/ml perorálna suspenzia
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré zmierňujú bolesť a horúčku. Liek sa používa na krátkodobú liečbu príznakov: miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačné bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 40 mg/ml perorálna suspenzia
NUROFEN 400 mg 48 tabliet
Tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN 400 mg 48 tabliet
NUROFEN 400 mg 48 tbl
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv (NSAID). Tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Používa sa u detí od 12 rokov a dospelých na: tlmenie miernych až stredne silných bolestí (napr. bolesti hlavy vrátane migrény, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, bolesti svalov a kĺbov, bolesti pri operácii a pri nachladení a príznakoch chrípky); zmiernenie zápalu, zníženie teploty pri horúčkovitých stavoch.
Objav podobné ako NUROFEN 400 mg 48 tbl
NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Liečivom je ibuprofén. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Liek je určený dospelým a dospievajúcim od 12 rokov.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Nurofen Rapid 400mg Capsules cps.mol.20x400mg
Indikácie: Nurofen &rapid 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Oproti klasickým tabletám Nurofen 400 má rýchlejší nástup účinku. Liečivom lieku Nurofen Rapid 400 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Kontraindikácie: Neužívajte Nurofen Rapid 400 mg Capsules: ak ste alergický/á (hypersenzitívny/a) na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok lieku; aleboak ste mali v minulosti bronchospazmus (stav prejavujúci sa dušnosťou), astmu, nádchu alebo žihľavku spojenú s podaním kyseliny acetylsalicylovej alebo iného lieku proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte alebo ste v minulosti mali žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo krvácanie do tráviacej sústavy; alebo ak ste v minulosti krvácali do tráviacej sústavy po liečbe akýmikoľvek liekom proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte závažné ochorenie pečene, obličiek alebo srdca; ak ste v posledných 3 mesiacoch tehotenstva; ak máte menej ako 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: V prvom a druhom trimestri tehotenstva a počas dojčenia sa liek môže užívať iba na odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť, sa musia o možnosti užívania lieku poradiť s lekárom. Liek sa nesmie užívať v treťom trimestri tehotenstva. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: počiatočná dávka 1 kapsula, ďalej sa užíva 1 kapsula podľa potreby, najviac však 3 kapsuly denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Kapsuly prehĺtajte celé, nerozhryzené a zapite ich malým množstvom vody alebo nealkoholickým nápojom. Ak sa počas liečby objavia zažívacie problémy, liek užívajte počas jedla.
Objav podobné ako Nurofen Rapid 400mg Capsules cps.mol.20x400mg
Nurofen pre deti Active 12 tbl
Indikácie: Nurofen pre deti Active patrí do skupiny medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidné antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti a horúčky). Obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje horúčku. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, horúčky a zápalu.Používa sa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí ako sú bolesti hlavy, zubov, chrbtice a pooperačných bolestí. Ďalej sa tento liek užíva pri bolestiach a horúčke spojených s prechladnutím a chrípkou, bolestiach pri zápaloch stredného ucha, bolestiach hrdla, svalových bolestiach a bolestiach pri úrazoch mäkkých tkanív. Kontraindikácie: Nepodávajte Nurofen pre deti Active dieťaťu: keď je precitlivené (alergické) na ibuprofén alebo ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Nurofen pre deti Active; keď má alebo v minulosti malo žalúdkový vred, perforáciu alebo krvácanie do tráviaceho traktu; keď je precitlivené (alergické) na iné lieky proti bolesti alebo na kyselinu acetylsalicylovú, čo sa môže prejaviť ako priedušková astma, nádcha alebo žihľavka; keď Vaše dieťa trpí závažným ochorením pečene, obličiek alebo srdca. Liek sa nesmie užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Liek sa nesmie podávať deťom mladším ako 6 rokov alebo hmotnosťou nižšou ako 20 kg, deťom s chorobou fenylketonúria Tehotenstvo a dojčenie: Ak by liek mala užívať tehotná žena, nesmie ho užívať v priebehu posledných 3 mesiacov tehotenstva. V priebehu prvých 6 mesiacov tehotenstva alebo počas dojčenia sa môže liek užívať len na odporúčanie lekára. Dávkovanie: Deti vo veku 6 až 9 rokov (približne 20 - 28 kg): 1 - 2 tablety podľa potreby každých 6 – 8 hodín, počas 24-hodinového cyklu maximálne 6 tabliet Deti vo veku 10 až 12 rokov (približne 29 - 40 kg): 1 - 3 tablety podľa potreby každých 6 – 8 hodín, počas 24-hodinového cyklu maximálne 8 tabliet Tableta sa položí na jazyk, nechá sa voľne rozpustiť a potom sa prehltne; liek nie je potrebné zapiť vodou. Tablety nehryzte. U pacientov so zvýšenou žalúdočnou citlivosťou sa odporúča užívať Nurofen pre deti Active počas jedla. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen pre deti Active 12 tbl
NUROFEN pre deti Jahoda 100 ml
Nurofen pre deti Jahoda 100 ml NUROFEN pre deti Jahoda sa užíva na zníženie teploty (vrátane horúčky vzniknutej po očkovaní), ďalej sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí ako sú bolesti hlavy, bolesti zubov alebo uší, bolesti hrdla, bolesti spojené s podvrtnutím alebo pomliaždením.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti Jahoda 100 ml
NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Nurofen Rapid 400 mg 30 kapsúl Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zápalu a horúčky.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
NUROFEN pre deti Jahoda 200 ml
Nurofen pre deti Jahoda 200 ml NUROFEN pre deti Jahoda sa užíva na zníženie teploty, ďalej sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí ako sú bolesti hlavy, bolesti zubov alebo uší, bolesti hrdla, bolesti spojené s podvrtnutím alebo pomliaždením.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti Jahoda 200 ml
STADA Ibuprofen perorálna suspenzia sus por (fľ.PET+ striek.) 100 ml
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré zmierňujú bolesť a horúčku.
Objav podobné ako STADA Ibuprofen perorálna suspenzia sus por (fľ.PET+ striek.) 100 ml
NUROFEN Rapid 400 mg 20 mäkkých kapsúl
Rýchla a účinna úľava od bolesti a zápalu. Potláča horúčku pri chrípke a zápaloch horných dýchacích ciest.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 20 mäkkých kapsúl
NUROFEN pre deti 60 mg 10 čapíkov
Liek je určený na symptomatickú liečbu horúčky a miernej až stredne silnej bolesti.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti 60 mg 10 čapíkov
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 4 kusy
Nurofen 200 mg liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti u dospelých alebo dospievajúcich od 16 rokov.
Objav podobné ako NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 4 kusy
NUROFEN pre deti 4% jahoda 100 ml
Nurofen pre deti 4% jahoda 100 ml Sirup pre děti od 6 do 12 rokov s jahodovou príchuťou. Krátkodobá symptomatická liečba horúčky a miernej až stredne silnej bolesti.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti 4% jahoda 100 ml
NUROFEN pre deti sus por 100 ml
Nurofen pre deti sus por 100 ml Na zníženie horúčky a tlmenie bolestí u detí. Liek neobsahuje cukor. Dávkovacia trubička.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti sus por 100 ml
NUROFEN Junior s pomarančovou príchuťou 12 kapsúl
Nurofen Junior s pomarančovou príchuťou 12 kapsúl Liečivo (zaisťuje účinok lieku) je ibuprofen, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky proti bolesti.
Objav podobné ako NUROFEN Junior s pomarančovou príchuťou 12 kapsúl
Bright Starts hryzadlo C krúžky 24 ks,BRIGHT STARTS Hryzačka - C krúžky 24 ks, 0m+
Ideálna pre pripájanie hračiek takmer kamkoľvek! Veselý reťaz, ktorý možno spájať a zase rozopjovat je u detí veľmi obľúbený. Rozvíja jemnú detskú motoriku. Možno využiť aj na iné účely napr. na zavesenie na kočík, na hrazdičku, jendotlivé články reťaze možno využiť aj samostatne na zavesenie ďalších hračiek. 18 zábavných očiek s textúrou povrchu pre rozvoj hmatu. Modelovanie na 6 očkách vytvára mäkký povrch, vhodný na hryzenie. Vďaka znovupoužiteľnej plastovej taške budú očká usporiadaná, navyše je vhodná na cestovanie. Adresa dodávateľa: KIDS2 EUROPE BV 5 Keizersgracht 287, 1016 ED Amsterdam, Netherlands; +31 20 241 0934
Objav podobné ako Bright Starts hryzadlo C krúžky 24 ks,BRIGHT STARTS Hryzačka - C krúžky 24 ks, 0m+
OROFAR pas 24 ks
Orofar pas 24 ks Proti zápalu a bolesti v dutine ústnej a v hrdle.
Objav podobné ako OROFAR pas 24 ks
DUREX Classic 24 ks
Durex Classic 24 ks Kondomy Durex Classic 24 ks v štandardnej veľkosti s tvarom Easy-On pre väčšie pohodlie vášho partnera.
Objav podobné ako DUREX Classic 24 ks
LadyProtectors 24 ks (9594156970016)
Hygienická pomôcka - pre manipuláciu s menštruačným kalíškom pri jeho zavedení alebo vybratí. Možno kúpiť min. 2 balenia Pomôcka LadyProtectors patrí k novej generácii návlekov na prsty a je určená pre manipuláciu s menštruačným kalíškom pri jeho zavedení alebo vybratí. Vhodná pre bežné denné používanie, pri cestovaní, v prírode, na toaletách a pod. Používajte, pokiaľ nie je zabezpečená dostatočná bežná hygiena vašich rúk pri manipulácii s menštruačným kalíškom LadyCup. Už žiadne nečistoty alebo dokonca infekčná nákaza. Neobsahujú latex, ktorý môže spôsobiť alergickú reakciu. Vďaka zrolovaným okrajom sa rýchlo a ľahko nasadzujú. LadyProtectors ľahko uschováte aj do malej kabelky, môžete ich takto mať vždy po ruke, kedykoľvek budete potrebovať.VlastnostiJednoduchá a rýchla aplikáciaBezpečné a hygienickéPomôcka je antistatickáNeobsahuje púderNeobsahuje chlórNeobsahuje latexNeobsahuje síruObsah balenia:24 ksPoužitie:Zrolované LadyProtectors...
Objav podobné ako LadyProtectors 24 ks (9594156970016)
NUROFEN Pre deti suspenzia 4% jahoda 100 ml
Nurofen pre deti 4 % jahoda bol špeciálne vyvinutý pre deti, pre podanie ústami na liečbu horúčky, miernej až stredne silnej bolesti.
Objav podobné ako NUROFEN Pre deti suspenzia 4% jahoda 100 ml
NUROFEN pre deti Pomaranč perorálna suspenzia 100 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, používa sa na zníženie teploty a tlmenie miernych až stredne silných bolestí.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti Pomaranč perorálna suspenzia 100 ml
Nurofen pre deti perorálna suspenzia jahoda 100 ml
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Svojím pôsobením znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho pôvodu a tlmí mierne až stredne silné bolesti. Kontraindikácie: Nepodávajte liek Nurofen pre deti dieťaťu: ak je precitlivené (alergické) na liečivo alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku lieku; alebo ak sa u dieťaťa v minulosti objavili alergické reakcie po užití ibuprofénu, kyseliny acetylsalicylovej alebo iných protizápalových nesteroidových liečiv (liekov proti bolesti, horúčke a zápalu), prejavujúce sa ako astma, nádcha alebo žihľavka; ak sa u dieťaťa v súčasnosti alebo v minulosti vyskytol žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo iné závažné ochorenie tráviacej sústavy; ak dieťa už užíva iné lieky proti bolesti, horúčke a zápalu; ak má závažné ochorenie srdca, pečene alebo obličiek. Liek nepodávajte deťom mladším ako 3 mesiace. Tehotenstvo a dojčenie: Ženy v prvých šiestich mesiacoch tehotenstva nemajú užívať liek bez súhlasu lekára. V poslednej tretine tehotenstva sa liek nesmie užívať vôbec. Dojčiace ženy by nemali užívať liek bez súhlasu lekára. Dávkovanie: Pred použitím suspenziu poriadne pretreptre. Suspenziu treba zapiť dostatočným množstvom nedráždivej tekutiny. Ak sa počas liečby objavia tráviace ťažkosti, liek podávajte dieťaťu pri jedle alebo s mliekom. Dávkovanie pri horúčkovitých a bolestivých stavoch: Odporúčaná denná dávka lieku je 20-30 mg/kg telesnej hmotnosti počas jedného dňa v oddelených dávkach. Vek dieťaťa: Veľkosť jednotlivej dávky: Frekvencia podávania: 3-12 mesiacov 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3-krát počas 24 hodín 1-2 roky 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 3-7 rokov 5 ml suspenzie (100 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 8-12 rokov 5-10 ml suspenzie (100-200 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín Dávkovanie pri horúčke, ktorá vznikla po očkovaní: V prípade horúčky po očkovaní je možné podať 2,5 ml suspenzie. Pokiaľ horúčka neklesá, dávka 2,5 ml sa môže zopakovať po 6 hodinách. Nepodávajte viac ako 2-krát 2,5 ml suspenzie počas 24 hodín. Spotrebujte do 6 mesiacov po prvom otvorení!
Objav podobné ako Nurofen pre deti perorálna suspenzia jahoda 100 ml
Nurofen pre deti perorálna suspenzia pomaranč 100 ml
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Svojím pôsobením znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho pôvodu a tlmí mierne až stredne silné bolesti. Kontraindikácie: Nepodávajte liek Nurofen pre deti dieťaťu: ak je precitlivené (alergické) na liečivo alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku lieku; alebo ak sa u dieťaťa v minulosti objavili alergické reakcie po užití ibuprofénu, kyseliny acetylsalicylovej alebo iných protizápalových nesteroidových liečiv (liekov proti bolesti, horúčke a zápalu), prejavujúce sa ako astma, nádcha alebo žihľavka; ak sa u dieťaťa v súčasnosti alebo v minulosti vyskytol žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo iné závažné ochorenie tráviacej sústavy; ak dieťa už užíva iné lieky proti bolesti, horúčke a zápalu; ak má závažné ochorenie srdca, pečene alebo obličiek. Liek nepodávajte deťom mladším ako 3 mesiace. Tehotenstvo a dojčenie: Ženy v prvých šiestich mesiacoch tehotenstva nemajú užívať liek bez súhlasu lekára. V poslednej tretine tehotenstva sa liek nesmie užívať vôbec. Dojčiace ženy by nemali užívať liek bez súhlasu lekára. Dávkovanie: Pred použitím suspenziu poriadne pretreptre. Suspenziu treba zapiť dostatočným množstvom nedráždivej tekutiny. Ak sa počas liečby objavia tráviace ťažkosti, liek podávajte dieťaťu pri jedle alebo s mliekom. Dávkovanie pri horúčkovitých a bolestivých stavoch: Odporúčaná denná dávka lieku je 20-30 mg/kg telesnej hmotnosti počas jedného dňa v oddelených dávkach. Vek dieťaťa: Veľkosť jednotlivej dávky: Frekvencia podávania: 3-12 mesiacov 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3-krát počas 24 hodín 1-2 roky 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 3-7 rokov 5 ml suspenzie (100 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 8-12 rokov 5-10 ml suspenzie (100-200 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín Dávkovanie pri horúčke, ktorá vznikla po očkovaní: V prípade horúčky po očkovaní je možné podať 2,5 ml suspenzie. Pokiaľ horúčka neklesá, dávka 2,5 ml sa môže zopakovať po 6 hodinách. Nepodávajte viac ako 2-krát 2,5 ml suspenzie počas 24 hodín. Spotrebujte do 6 mesiacov po prvom otvorení!
Objav podobné ako Nurofen pre deti perorálna suspenzia pomaranč 100 ml
NUROFEN pre deti Jahoda perorálna suspenzia 200 ml
Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Obsahuje dávkovacie trubičku pre jednoduché a presné dávkovanie.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti Jahoda perorálna suspenzia 200 ml
NUROFEN pre deti Jahoda perorálna suspenzia 100 ml
Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Obsahuje dávkovacie trubičku pre jednoduché a presné dávkovanie.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti Jahoda perorálna suspenzia 100 ml
Nurofen pre deti perorálna suspenzia jahoda 200 ml
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Svojím pôsobením znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho pôvodu a tlmí mierne až stredne silné bolesti. Kontraindikácie: Nepodávajte liek Nurofen pre deti dieťaťu: ak je precitlivené (alergické) na liečivo alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku lieku; alebo ak sa u dieťaťa v minulosti objavili alergické reakcie po užití ibuprofénu, kyseliny acetylsalicylovej alebo iných protizápalových nesteroidových liečiv (liekov proti bolesti, horúčke a zápalu), prejavujúce sa ako astma, nádcha alebo žihľavka; ak sa u dieťaťa v súčasnosti alebo v minulosti vyskytol žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo iné závažné ochorenie tráviacej sústavy; ak dieťa už užíva iné lieky proti bolesti, horúčke a zápalu; ak má závažné ochorenie srdca, pečene alebo obličiek. Liek nepodávajte deťom mladším ako 3 mesiace. Tehotenstvo a dojčenie: Ženy v prvých šiestich mesiacoch tehotenstva nemajú užívať liek bez súhlasu lekára. V poslednej tretine tehotenstva sa liek nesmie užívať vôbec. Dojčiace ženy by nemali užívať liek bez súhlasu lekára. Dávkovanie: Pred použitím suspenziu poriadne pretreptre. Suspenziu treba zapiť dostatočným množstvom nedráždivej tekutiny. Ak sa počas liečby objavia tráviace ťažkosti, liek podávajte dieťaťu pri jedle alebo s mliekom. Dávkovanie pri horúčkovitých a bolestivých stavoch: Odporúčaná denná dávka lieku je 20-30 mg/kg telesnej hmotnosti počas jedného dňa v oddelených dávkach. Vek dieťaťa: Veľkosť jednotlivej dávky: Frekvencia podávania: 3-12 mesiacov 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3-krát počas 24 hodín 1-2 roky 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 3-7 rokov 5 ml suspenzie (100 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín 8-12 rokov 5-10 ml suspenzie (100-200 mg ibuprofénu) 3 až 4-krát počas 24 hodín Dávkovanie pri horúčke, ktorá vznikla po očkovaní: V prípade horúčky po očkovaní je možné podať 2,5 ml suspenzie. Pokiaľ horúčka neklesá, dávka 2,5 ml sa môže zopakovať po 6 hodinách. Nepodávajte viac ako 2-krát 2,5 ml suspenzie počas 24 hodín. Spotrebujte do 6 mesiacov po prvom otvorení! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen pre deti perorálna suspenzia jahoda 200 ml
JOVI - Šesťhranné voskovky 24 ks
JOVI Šesťhranné voskovky sú dostupné v mixe žiarivých farieb. Veľkou výhodou týchto pasteliek je, že vďaka šiestim stranám nedochádza ich kotúľaniu po stole, pádu na zem a následkom toho aj rozbitiu. Dajú sa použiť na papier alebo na kartón a netvoria hrudky ani fľaky.Voskovky sú bez zápachu, nefarbia ruky detičiek a zároveň sa veľmi ľahko strúhajú.Skvele sa s nimi kreslí a vďaka tomu, že sú vyrobené zo zafarbeného vosku vydržia veľmi dlho.Možnosti použitia Tieňovanie:Tieňovanie sa dosahuje aplikáciou najskôr jemnejších a potom tmavších odtieňov.Farebné plochy sú vytvorené prekrývaním farieb a línií. Lineárna technika:Rôzne farebné hodnoty sa dosahujú kreslením čiar, jednej na druhej, v krížovom vzore.Krížový vzor by mal byť hrubší v oblasti, kde sa vyžaduje tmavší odtieň. Voskové sgrafito:Pracujete na kresbe vo svetlých farbách technikou tieňovania alebo na vrstve rôznofarebných čiar nakreslených voskovkou.Najskôr celý výkres prekreslite vrstvou voskovky bledej farby a následne použite tmavú voskovku.Pomocou ryhy alebo špicatého modelovacieho nástroja zoškrabte čiary, aby ste odhalili spodnú vrstvu farby. Mydlové sgrafito:Tento postup je úplne rovnaký ako technika voskového sgrafita, ibaže namiesto prekrytia základnej vrstvy farieb voskovkou použijeme zmes tekutej tempery a tekutého mydla (približne tri diely tempery na jeden diel mydla).Keď tempera zaschne, kresbu zoškrabte, aby ste odhalili vrstvu farieb pod ňou. Hobliny:Hobliny, ktoré zostali po brúsení voskových pasteliek možno rozdeliť do farieb a použiť na kresbu mozaikového typu.Oblasť kresby, ktorá sa má „zafarbiť“, rozotrite lepidlom PVA a na vrch nasypte hobliny zvolenej farby.Po zaschnutí lepidla vytraste všetky voľné kúsky vosku.
Objav podobné ako JOVI - Šesťhranné voskovky 24 ks
Favorit Pevný podpaľovač 24 ks
Podpaľovač pre kachle a krby na petrolejovej báze. Sada 24 oddelených porcií
Objav podobné ako Favorit Pevný podpaľovač 24 ks
Favorit Tuhý podpalovač 24 ks
Objav podobné ako Favorit Tuhý podpalovač 24 ks
Pozrite sa aj
- JOVI - Drevené pastelky 24 ks
- JOVI - Šesťhranné voskovky 24 ks
- JOVI - Tenké fixky 24 ks
- JOVI - Trojhranné voskovky 24 ks
- VELVET Soft White (24 ks) (8594042234537)
- OOPS! Vanessa Peach (24 ks) (5998648701791)
- Creality MK8 Nozzle 24 ks (CRN2104)
- CLEANIC Antibacterial Refreshing 24 ks (5900095029595)
- Dentalife medium Multipack 24 ks (7613038130194)
- BIG SOFT Plus 24 ks (8594042233998)
- Tescoma SCARLETT, súprava 24 ks (391600.00)
- STABILO GREENcolors 24 ks puzdro (4006381390682)
- STABILOaquacolor 24 ks kovové puzdro (4006381146494)
- STABILO power, 24 ks, puzdro (3168070280245)
- Ultra Clean Kuchynské hubky, 24 ks
- Jedálenský príbor BANQUET, súprava 24 ks
- Jedálenský príbor TOSCANA, súprava 24 ks
- MAPED VOSKOVE PASTELKY WAX 24 KS
- Jedálenský príbor SCARLETT, súprava 24 ks
- Jedálenský príbor CLARA, súprava 24 ks
- STABILO PASTELKY GREENCOLORS ARTY 24 KS
- JOVI PLASTICOLOR - Guľaté voskovky 24 ks