Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661)

Produkt Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661) upraviť a produkt hľadať znova.

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a strieborná farba, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI ocení každý pri relaxácii či sledovaní obľúbeného... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661) , Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, lesklá povrchová úprava, biela a strieborná farba, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Naspodku sa nachádzajú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Súčasťou stolíka sú atypické nožičky na dobrú stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrch je v lesklej... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659) , Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a strieborná Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při správném výběru myslete na to, že co do rozměrů naměříte 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je sklo. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II bude ideální právě pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II Doplňte svůj nábytek novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Nadchne vás, jestliže jsou ve vašem hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II činí elegantním... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638) , Beliani biela a strieborná meridian ii (beliani_184638)

BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637)

BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a strieborná Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a ještě skvěle vypadá. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že se jeho rozměry vyšplhaly na 40 × 80 × 80 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, jímž je sklo. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila povrchová úprava v lesku. BELIANI mramorový efekt a stříbrná MERIDIAN II se vám bude hodit, pokud vám dělají radost kulaté kusy nábytku. Podstatné funkce u produktu BELIANI mramorový efekt a stříbrná MERIDIAN II Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu činí 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Perfektní design zvýrazňuje lesklá povrchová úprava Nadchne... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637) , Beliani na kávu čierny a zlatý meridian ii (beliani_184660)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a zlatá farba, výška 55 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti produktu BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vkusne riešené vyhotovenie odkladacieho stolíka utvára ráz izby Odkladací stolík BELIANI poteší svojou funkčnosťou každý deň pri sledovaní televízie či... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662) , Beliani mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184637)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, lesklá povrchová úprava, čierna a zlatá farba, výška 55 cm Ak si želáte mať svoj obľúbený časopis či nápoj blízko pohovky, potom vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sa nachádzajú prekrížené nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Dolu sú umiestnené prekrížené nožičky na správnu stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660) , Beliani na kávu biely mramorový efekt a zlatá meridian ii (beliani_184662)

BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634)

BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: čierna a zlatá Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Pokud ano, vaši pozornost upoutá konferenční stolek BELIANI, který bude praktickým kusem nábytku, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že co do rozměrů naměříte 40 × 80 × 80 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, jímž je sklo. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří kov. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v lesku. BELIANI černý a zlatý MERIDIAN II bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vás těší kulaté kousky nábytku. Rozhodující přednosti u produktu BELIANI černý a zlatý MERIDIAN II Nadchněte se novým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Perfektní vzhled podtrhuje lesklá úprava povrchu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634) , Beliani čierny a zlatý meridian ii (beliani_184634)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a zlatá Nevyhovuje vám váš stávající nábytek a chcete ho vyměnit za nový? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc bude dobře vypadat. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry jsou 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, jímž je sklo. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá povrchová úprava. BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II bude dělaný jako pro vás, pokud jste si oblíbili kulaté kousky nábytku. Významné parametry u produktu BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Dokonalý vzhled vytváří povrchová úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636) , Beliani bielo-zlatý meridian ii (beliani_184636)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, biela farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sú umiestnené 4 atypické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti produktu Biely BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky zaisťujúce cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870) , Biely beliani na kávu avon (beliani_71870)

Graef CM501EU mlynček na kávu biela kužeľový drvič

Graef  CM501EU mlynček na kávu  biela kužeľový drvič
Detail

Ten pravý pre portafilter alebo filter Mlynčeky na kávu radu CM 500 od GRAEF ponúkajú vďaka profesionálnym funkciám na prípravu espressa, ale aj mnohým ďalším metódam prípravy, ako je filtrovaná káva alebo French press, ideálne podmienky na čerstvo pomletú zrnkovú kávu. Pre plnú arómu sa kávové zrná pomelú bezprostredne pred varením. Mlynček na kávu zaujme typickým lineárnym dizajnom GRAEF. Nezáleží na tom, či ide o jemne mletú kávu pre espresso alebo hrubo mletú pre French press: kompaktný mlynček je vhodný pre všetky druhy prípravy kávy. Mlynčeky na kávu GRAEF série CM 500 sa spoliehajú na kužeľový mlynček na konzervovanie arómy vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Nastaviť možno až 140 rôznych stupňov mletia. Týmto spôsobom sa podarí presné nastavenie stupňa mletia, najmä pri príprave v espresso stroji. Vďaka funkcii automatického mletia pre portafiltre si môžete množstvo mletej kávy individuálne prispôsobiť svojim potrebám: pokiaľ pritlačíte portafilter ku kontaktnému spínaču, mletá káva je čerstvo namletá do portafiltra. Pri iných typoch prípravy mlynček na kávu dávkuje mletú kávu čisto a presne do zásobníka na mletú kávu alebo priamo do kávového filtra. Po zvolení požadovaného množstva kávy (1 až 12 šálok) spustíte proces mletia stlačením tlačidla. Mimoriadne praktické: zrná možno mlieť priamo do nádoby na kávu, do filtračného koša kávovaru alebo do portafiltra. S konzistentným dizajnom GRAEF v bielej farbe sa mlynček svojimi rozmermi a farbami hodí do každej kuchyne. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Graef CM501EU mlynček na kávu biela kužeľový drvič , Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872)

Graef CM201EU CM201EU mlynček na kávu biela kovový mlynček

Graef CM201EU CM201EU mlynček na kávu  biela kovový mlynček
Detail

Pre dokonalý pôžitok by káva mala byť vždy čerstvo namletá. Mletie otvára bunky fazule, uvoľňuje arómy a prísady. Tie sa potom môžu neskôr rozpustiť v horúcej vode. Pretože mletá káva stráca veľmi rýchlo svoju kvalitu a arómu, mala by sa káva zomlieť až bezprostredne pred prípravou. Variabilne nastaviteľný stupeň mletia a naše mlynčeky na kávu tvoria základ pre individuálny pôžitok z kávy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Graef CM201EU CM201EU mlynček na kávu biela kovový mlynček , Sivý beliani na kávu chester (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, rozkladací, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, prekrížené nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, sivá farba, rozmery 46 × 40 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 4 prekrížené nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Kľúčové prednosti produktu Sivý BELIANI na kávu CHESTER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú prekrížené nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Povrch je v matnej úprave... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869) , Tmavohnedý guľatý beliani na kávu oregon (beliani_58086)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Stolík má naspodku umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku Čierny BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872) , Moderný beliani na kávu troy taupe (beliani_68199)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie oceľ, 1 noha, biela a hnedá farba, výška 45 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti výrobku Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: oceľ Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 45 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI spríjemní každému pobyt pri televíznom programe či popoludňajšej relaxácii. Dobre vybraný materiál dosky, ktorým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086) , Beliani strieborná závesná zrkadlová gaona (beliani_251923)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou sú 4 atypické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné prednosti výrobku Moderný BELIANI na kávu TROY taupe Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sú umiestnené atypické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je matná... (alza.sk)

Podobné produkty ako Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199) , Beliani gambo ii (beliani_157337)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 51 × 100 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc dobře vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že jeho rozměry jsou 51 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. BELIANI GAMBO II bude pro vás skvělý, jestliže vám činí radost obdélníkové kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI GAMBO II Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 51 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří dřevo Nadchne vás, pokud máte ve svém hledáčku obdélníkové kusy nábytku BELIANI GAMBO II zdobí hnědá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI GAMBO II (beliani_157337) , Beliani s guľatým zrkadlom a stoličkou biela galaxie (beliani_318115)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: biela a zelená (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997) , Beliani, sada 2 dekoratívnych vankúšov motív listov 45 × 45 cm biela strieborná freesia, 198904 (beliani_198904)

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU
Detail

ČISTIACE ZRNÁ PRE MLYNČEKY NA KÁVU . Čistiace zrná na jednoduché čistenie drviacich mlynčekov na kávu bez ich demontáže. Vďaka kávovým zrnám, ktoré sú nosičom prírodného média, účinne eliminuje všetky zvyšky. Efektívne (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU , Beliani 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička soleil (beliani_252107)

BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875)

BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, biela a čierna farba, rozmery 50 × 50 × 50 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Stolík má naspodku umiestnené atypické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Atypické zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky na dobrú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: kov Matná povrchová úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875) , Tescoma kanvica na čaj a kávu teo 600 ml 646632.00

SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie  úsporná žiarovka, LED E27 20 W antracitová

SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie   úsporná žiarovka, LED  E27 20 W antracitová
Detail

Elegantné a moderné nástenné svietidlo do exteriéru. So svojím saténovým sklom vytvára príjemné a upokojujúce svetlo. Táto lampa dáva domu a záhrade správne svetlo. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie  úsporná žiarovka, LED E27 20 W antracitová , Tescoma kanvica na čaj a kávu teo 1 l 646634.00

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna
Detail

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna Krabička na cumlík značky Suavinex kolekcie PRINTS s veselou podtlačou cumlík dokonale chráni pri jeho preprave, aby sa nestratil ani nepoškodil. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna , Šťastní lidé čtou a pijou kávu

BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115)

BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115)
Detail

Toaletný stolík – atypický, so zásuvkami, klasické nohy stola, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, v súprave so stoličkou, rozmery 137 × 80 × 40 cm (V׊×H), biela farba Bojujete každé ráno s rodinou o miesto pred zrkadlom? Ak uprednostňujete pre svoj nábytok skôr atypické tvary, padne vám do oka toaletný stolík BELIANI, s ktorým získate vlastný kútik. Toaletný stolík si zachováva elegantný štýl, ktorý k nemu neodmysliteľne patrí. Jeho biela farba vás nadchne vkusnou nadčasovosťou a spoľahnúť sa môžete aj na kvalitné materiály. Materiálom dosky kozmetického stolíka BELIANI je MDF. S touto sadou si dozaista dokonale sadnete, a to nielen vďaka nápaditej stoličke. Rozmery toaletného stolíka BELIANI sú 137 × 80 × 40 cm (v × š × h). Kľúčové prednosti kozmetického stolíka BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE Toaletný stolík BELIANI je užitočným pomocníkom pri každodenných rituáloch Vašu pozornosť upúta atypické vyhotovenie Vyniká na ňom... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115) , Wmf 1291656046 na kávu/čaj nuova

BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami RAMONA (beliani_120272)

BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami RAMONA (beliani_120272)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 3 nohy, biela a zlatá farba, výška 55 cm Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré oživí každý priestor. Stolík má naspodku umiestnené 3 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami RAMONA Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Dolu sú umiestnené klasické nožičky na výbornú stabilitu Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami RAMONA (beliani_120272) , Orion mlynček nerez na kávu (130191)

BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-striebornými nohami RAMONA (beliani_120270)

BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-striebornými nohami RAMONA (beliani_120270)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 3 nohy, biela a strieborná farba, výška 55 cm Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. V spodnej časti stolíka sú umiestnené 3 klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Zásadné prednosti výrobku BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-striebornými nohami RAMONA Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Okrúhle zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky, ktoré sú zárukou cirkulácie vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-striebornými nohami RAMONA (beliani_120270) , Lodos mlynček na kávu 33 (78)

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366
Detail

SET NA KÁVU/ČAJ . Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže. . Rozmerom (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366 , Tescoma mlynček na kávu grandchef 428802.00

DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320

Detail

POHÁRE NA CAFFÉ LUNGO . Perfektný hrnček na vychutnanie si kávy Americano alebo caffé lungo. . ZHRNUTIE . Súprava 2 pohárov vhodných na kávu Americano a caffé lungo . Vyrobené z borosilikátového skla . Ergonomická a jednoduchá (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320 , Tescoma mlynček na kávu handy 643976.00

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy

Babybjörn Balance Soft strieborna biela Mesh

Babybjörn Balance Soft strieborna biela Mesh
Detail

Lehátko je jedním z nejmilovanějších produktů BabyBjörn. První model byl uveden na trh roku 1961 a od té doby si miliony dětí hrály v lehátkách, houpaly se v nich a usínaly v nich. Posledním přírůstkem je lehátko BabyBjörn Balance Soft, ještě měkčí a modernější verze klasického lehátka. Díky použití měkkých a hebkých materiálů, oblých tvarů a ergonomického designu bylo docíleno toho, že se děťátko cítí v lehátku jako v náručí maminky nebo tatínka. Pohodlný pocit hned od prvního dne. Měkoučký design pro extra pohodlí: Hebké materiály a oblé tvary dávají společně s designem, který poskytuje tu správnou oporu velmi pohodlný pocit miminku. Bezpečnostní popruh je měkce vypolstrovaný a miminka se ho rády drží. Houpání, které rozvíjí motorické schopnosti a rovnováhu: Miminka milují houpání! Děťátko se velmi rychle naučí, jak se díky svým vlastním pohybům může v lehátku houpat a rozvíjí tak rovnováhu a motorické schopnosti tou nejpřirozenější cestou. Lehátka BabyBjörn nefungují na baterky, ale na hravost. Ergonomický design pro správnou podporu hlavy a zad: Když si vyberete lehátko BabyBjörn, můžete si být jistí tím, že vaše miminko dostane správnou oporu pro hlavičku a záda. Lehátko má přesně střižené látkové sedátko, které přiléhá k tělu dítěte a rozkládá rovnoměrně váhu miminka . Tím poskytuje dítěti potřebnou oporu, a je to obzvlášť důležité pro nejmladší kojence, jejichž svaly ještě nejsou plně vyvinuté. Vhodné na odpočinek i hraní: Hravost miminka se může rychle změnit v ospalost. Lehátko má různé pozice a můžete lehce a tiše upravit lehátko z nejvyšší pozice pro hraní do nejnižší pozice pro spánek. Střední pozice je vhodná pro odpočinek. Lehátko můžete také složit úplně naplocho, což je ideální pro uskladnění nebo převoz. Lehátko a sedátko v jednom: Lehátko BabyBjörn Balance Soft můžete používat jako lehátko nebo jako pohodlné sedátko. Od narození (asi 3,5 kg) do doby, než umí dítě sedět samo ho můžete používat jako lehátko. Když se vaše dítě naučí chodit a samostatně sedět, můžete oddělat látku s bezpečnostním popruhem a vytvořit tak pohodlné sedátko, které může dítě používat zhruba do 2 let (13 kg). Parametry: - Rozměry rozložené (v. x d. x š.): 58 x 89 x 39 cm - Rozměry složené (v. x d. x š.): 11 x 89 x 39 cm - Hmotnost: 2,1 kg (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Babybjörn Balance Soft strieborna biela Mesh , Berlingerhaus kanvička na čaj a kávu french press 600 ml bh-1787

BELIANI 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička SOLEIL (beliani_252107)

BELIANI 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička SOLEIL (beliani_252107)
Detail

Toaletný stolík – atypický, so zásuvkami, klasické nohy stola, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo a sklo, matná povrchová úprava, v súprave so stoličkou, rozmery 142 × 80 × 40 cm (V׊×H), biela farba Toaletný stolík sa znova vracia do módy a túži po ňom veľa milovníkov kozmetiky. Ak máte radi na nábytku atypické tvary, mohol by vás zaujať toaletný stolík BELIANI, s ktorým získate vlastný kútik. Kozmetický stolík si zakladá na výnimočnom dizajne, ktorý k nemu neodmysliteľne patrí. Jeho biela farba vás nadchne vkusnou nadčasovosťou, zvolené materiály zase kvalitou a trvanlivosťou. Materiálom dosky toaletného stolíka BELIANI je MDF. Celkový vzhľad dotvára úprava povrchu v matnom vyhotovení. V balení nájdete aj komfortnú stoličku. Rozmery toaletného stolíka BELIANI majú 142 × 80 × 40 cm (v × š × h). Kľúčové vlastnosti kozmetického stolíka BELIANI 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička SOLEIL Toaletný stolík BELIANI vytvorí priestor na kozmetické... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička SOLEIL (beliani_252107) , Berlingerhaus kanvička na čaj a kávu french press 350 ml bh-1786

HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU

Detail

NEROZBITNÝ POHÁR NA KÁVU . objem: 34 cl . z recyklovateľného materiálu . potravinárska kvalita . vhodný do mikrovlnky, mrazničky, umývačky riadu . dá sa gravírovať . exkluzívne prevedenie . rozmery: 115 x 84 x 55 mm . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU , Berlingerhaus kanvička na čaj a kávu french press 800 ml bh-1788

KLARSTEIN DIAVOLO PELETOVA PEC NA PIZZU, STRIEBORNA, 10034709

Detail

PIZZA PEC . Najväčšie výhody: . Štýlová pec na pelety: do záhrady, na terasu alebo balkón . Chrumkavé pizze: s 13" kameňom na pizzu (33 × 33 cm) . Jednoduché zapaľovanie: vykurovanie drevenými peletami . Zabudovaný (andreashop.sk)

Podobné produkty ako KLARSTEIN DIAVOLO PELETOVA PEC NA PIZZU, STRIEBORNA, 10034709

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: hnedá, ružová a žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: biela Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že disponuje rozměry 45 × 55 × 100 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě matná povrchová úprava. Bílý BELIANI FOSTER bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé parametry u produktu Bílý BELIANI FOSTER Nadchněte se novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI disponuje deskou, kterou tvoří MDF K dokonalému vzhledu přispívá matná úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 120 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud souhlasíte, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že byl navržen s rozměry 40 × 60 × 120 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v lesku. BELIANI bílý TULSA bude ideální právě pro vás, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kusy nábytku. Rozhodující vlastnosti u produktu BELIANI bílý TULSA Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 60 × 120 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, biela farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER biely Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka dosahujú 60 × 40 × 40 cm (v × š × h) Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Doska aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, VINTAGE štýl, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 52 × 48 × 43 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho vintage styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Zásadní přednosti produktu Bílý BELIANI GILBERT Vintage noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s šuplíky a s úložným prostorem Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru Balení tvoří jeden noční... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)

Detail

Nočný stolík – biela farba, štvorcový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 56 × 45 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je velmi oblíbený pro své čtvercové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Stolek má vespod umístěny 4 klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Noční stolek BELIANI bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Zásadní vlastnosti produktu Bílý BELIANI JOLIET Retro noční stolek BELIANI vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Vespod... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva dub, obdĺžnikový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 79 × 91 × 38 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Na spodní straně stolku jsou 4 nožičky, které se postarají o výbornou stabilitu. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem, kam můžete umístit drobnější věci. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Hlavní přednosti produktu Bílý BELIANI LOWELL Retro noční stolek BELIANI poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)

BELIANI Foster biely (beliani_165106)

BELIANI Foster biely (beliani_165106)
Detail

Regál – drevený, policový, police z drevovláknitých dosiek MDF, 4 police, nosnosť police 5 kg, skrutkovaný, biela farba konštrukcie, rozmery 1520 × 800 × 300 mm (V׊×H) Chceli by ste ešte dovybaviť svoj byt? Na voľné miesto by sa mohol hodiť praktický policový regál BELIANI. Zaobstaráte si tak ďalší bytový doplnok s praktickým úložným priestorom. Regál je vybavený 4 policami. Drevená konštrukcia dodá dobrú stabilitu a pekný vzhľad. Maximálne zaťaženie police je 5 kg. Na nekomplikovanú prepravu a ľahké uskladnenie sa zasiela demontovaný. Ľahko ho potom dáte dohromady pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré sú súčasťou balenia. Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h). Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI Foster biely Regál BELIANI má 4 police Materiál konštrukcie: drevo Police sú zhotovené z drevovláknitej dosky (MDF) Zasiela sa rozložený, spolu s návodom a skrutkami Farba konštrukcie je biela Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h) (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI Foster biely (beliani_165106)

Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339)

Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 35×31×91 cm (V׊×H), výška sedadla: 35 cm, hmotnosť: 3 kg, 1 ks v balení, biela farba Máte v úmyslu pořízení dalšího místa k sezení či jen doplnění interiéru? Bílá BELIANI UNICORN vám toto nabízí. Lze ji postavit i do malé místnosti, její rozměry dosahují 31 × 91 cm, sedák je potom umístěn ve výšce 35 cm. O stabilitu stoličky se postará konstrukce, kterou tvoří dřevo. Aby posezení na stoličce bylo pohodlné, bude pro vás nezbytné znát materiál sedáku. V tomto případě se používá textil. Elegantní vzhled stoličky BELIANI rozzáří bílá. Při její koupi je důležité myslet i na to, že její nosnost činí 120 kg. Uvnitř balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI disponuje hmotností 3 kg. Důležité funkce produktu Bílá BELIANI UNICORN Udělejte si radost elegantní stoličkou Je opatřena výškou sedu 35 cm Rozměry: 31 × 91 cm Stoličce BELIANI patří bílá barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339)

Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327)

Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 36×57×31 cm (V׊×H), výška sedadla: 36 cm, hmotnosť: 3 kg, 1 ks v balení, biela farba Máte v úmyslu pořízení dalšího místa k sezení či jen doplnění interiéru? Bílá BELIANI BUNNY je volbou přímo pro vás. V místnosti zabere díky svým malým rozměrům místo o velikosti 57 × 31 cm a výška sedáku je potom 36 cm. Na konstrukci byl vybrán materiál, jímž je dřevo. Aby se vám na stoličce pohodlně sedělo, bude pro vás důležitý i materiál sedáku. U tohoto modelu naleznete textil. Specifický vzhled stoličky BELIANI ovlivňuje bílá. Při jejím používání nezapomínejte ani na to, že její nosnost dosahuje 120 kg. Uvnitř balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI nabízí hmotnost 3 kg. Nejdůležitější vlastnosti produktu Bílá BELIANI BUNNY Udělejte si radost zajímavou stoličkou Sedět na ní budete ve výšce 36 cm Rozměry: 57 × 31 cm Stoličce BELIANI dominuje bílá barva Na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327)

Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094)

Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 45×65×30 cm (V׊×H), výška sedadla: 45 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, biela farba Potřebujete další místo k sezení nebo jenom chcete oživit svůj interiér? Bílá BELIANI ALPACA bude ideální volbou. Umístíte ji klidně i do menší místnosti, její rozměry dosahují 65 × 30 cm a mluvíme-li o výšce sedáku, ta dosahuje 45 cm. Na konstrukci byl vybrán materiál, jímž je dřevo. Abyste na stoličce rádi seděli, budete se starat i o materiál sedáku. V tomto případě ho tvoří textil. Elegantní vzhled stoličky BELIANI dotváří bílá. Při jejím používání myslete i na to, že její nosnost činí 120 kg. Uvnitř balení najdete jednu stoličku. Stolička BELIANI disponuje hmotností 4 kg. Základní přednosti produktu Bílá BELIANI ALPACA Obstarejte si originální stoličku Nabízí výšku sedu 45 cm Rozměry: 65 × 30 cm Stoličce BELIANI sedí bílá barva Výrobce vybral pro konstrukci materiál,... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094)

Obal na gril MERIDIAN WOODY

Detail

Obal na gril MERIDIAN WOODY Predĺžte životnosť a udržujte stav svojho plynového grilu pomocou vinylového obalu na suchý zips po celej dĺžke, ktorý je odolný voči vode a UV žiareniu a pomáha vám udržať obal v bezpečí počas veterných dní. Určené na ochranu grilu CADAC Meridian Woody. Popis produktu odolnosť voči UV žiareniu vodeodolný určené pre gril CADAC MERIDIAN WOODY Grilovanie » Doplnky ku grilom » Obal na gril MERIDIAN WOODY (gamisport.sk)

Podobné produkty ako Obal na gril MERIDIAN WOODY

BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351)

BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351)
Detail

Konferenčný stolík atypický, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 43 × 38 × 43 cm farba: biela Zařizujete nový byt nebo potřebujete vyměnit starý nábytek? Pokud souhlasíte, vaši pozornost upoutá konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Pokud se budete rozhodovat, kam jej umístíte, myslete na to, že byl navržen s rozměry 38 × 43 × 43 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA bude pro vás vhodný, pokud se vám líbí atypické kousky nábytku. Důležité vlastnosti u produktu BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 38 × 43 × 43 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Bude jako dělaný pro vás, jestliže hledáte atypické kusy nábytku BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA dělá... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351)

BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)

BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevo a mdf, rozmery: 60 × 46 × 120 cm farba: biela Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? V případě, že je vaše odpověď kladná, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je sympaticky praktický, a ještě přináší úžasný design. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že má od výrobce rozměry 46 × 60 × 120 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, jímž je dřevo a MDF. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří dřevotříska. BELIANI přírodní/bílý SWANSEA bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vám přináší radost obdélníkové kousky nábytku. Za velkou výhodu lze považovat i jeho úložný prostor. Byl navržen i s šuplíky. Zásadní parametry u produktu BELIANI přírodní/bílý SWANSEA Vybavte si váš domov stylovým konferenčním stolkem Tento typ... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)

Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)

Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, biela a zlatá farba, rozmery 57 × 40 × 40 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Na spodnej strane stolíka sú 4 klasické nožičky, ktoré zabezpečia stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom podčiarkne váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu Bočný BELIANI biely LARGO Praktický príručný stolík BELIANI vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Naspodku sú umiestnené klasické nožičky na dobrú stabilitu Materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)

EMOS ZD3221 EXCLUSIVE TEPLA BIELA LED BODOVE SVIETIDLO 5W STRIEBORNA

EMOS ZD3221 EXCLUSIVE TEPLA BIELA LED BODOVE SVIETIDLO 5W STRIEBORNA
Detail

LED STROPNÉ SVIETIDLO. TECHNICKÉ PARAMETRE:. typ svietidla vstavané. zdroj svetla LED. príkon 5 W. náhrada za žiarovku 50 W. krytie IP20. svetelný tok 450 lm. teplota chromatičnosti 3 000 K. farba svetla teplá biela. (andreashop.sk)

Podobné produkty ako EMOS ZD3221 EXCLUSIVE TEPLA BIELA LED BODOVE SVIETIDLO 5W STRIEBORNA

MELITTA PURISTA STRIEBORNA

MELITTA PURISTA STRIEBORNA
Detail

Ako napovedá už jeho názov, kávovar Purista® má za úlohu jediné: pripravovať kávu, ktorá je presne taká, aká má byť - naozaj výborná! To mu umožňujú ako najmodernejšie technológie, tak dlhoročné skúsenosti spoločnosti (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MELITTA PURISTA STRIEBORNA

BELIANI, Sada 2 vankúšov Chevron vzor 45 × 45 cm čierna a biela HELCONIA, 205744 (beliani_205744)

BELIANI, Sada 2 vankúšov Chevron vzor 45 × 45 cm čierna a biela HELCONIA, 205744 (beliani_205744)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, biela, čierna a zlatá farba Po náročném dni si užijte zaslouženou relaxaci a nechte svou hlavu a krk odpočinout na polštáři nejvyšší kvality. Klasický polštář BELIANI je zásadním prvkem pro optimální kvalitu spánku. Oblíbené čtvercové zpracování disponuje rozměry 45 × 45 cm. Pro zhotovení povlaku zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je bavlna. Výplň tvoří polyester. Zajímavé provedení podtrhuje bílá, černá a zlatá barva. Zásadní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů Chevron vzor 45 x 45 cm černá a bílá HELCONIA, 205744 Polštář BELIANI poskytne vaší hlavě a krku příjemný odpočinek Je řazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové vyhotovení Rozměry výrobku činí 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak tvoří bavlna Designové ztvárnění podtrhuje bílá, černá a zlatá barva Umocňuje jej prošívané provedení Jedná se o... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov Chevron vzor 45 × 45 cm čierna a biela HELCONIA, 205744 (beliani_205744)
BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661), BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659), BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638), BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660), BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637), BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662), BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634), BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636), Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870), Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872), Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869), Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086), Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199), BELIANI strieborná závesná zrkadlová GAONA (beliani_251923), BELIANI GAMBO II (beliani_157337), BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115), BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov motív listov 45 × 45 cm biela strieborná FREESIA, 198904 (beliani_198904), BELIANI 1 zásuvka oválne zrkadlo a biela stolička SOLEIL (beliani_252107), Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 600 ml 646632.00, Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l 646634.00, Šťastní lidé čtou a pijou kávu, WMF 1291656046 na kávu/čaj Nuova, ORION Mlynček nerez na kávu (130191), LODOS Mlynček na kávu 33 (78), TESCOMA Mlynček na kávu GrandCHEF 428802.00, TESCOMA Mlynček na kávu HANDY 643976.00, ECOCARE Ekologické kovové slamky sada strieborná II. (0036336411807), BerlingerHaus Kanvička na čaj a kávu French Press 600 ml BH-1787, BerlingerHaus Kanvička na čaj a kávu French Press 350 ml BH-1786, BerlingerHaus Kanvička na čaj a kávu French Press 800 ml BH-1788